Nagy menetelésbe kezdett a TFSE Senior csapata

Bár a bajnokság kezdésénél eléggé "beragadt", fokozatosan magára talált, s bravúros győzelmeket elérve lépdel felfelé a Cziffra Mihály Budapest-bajnokság férfi B-csoportjának tabelláján a TFSE Senior csapata, amely előbb "elkapta" a bajnokság 2. helyén tanyázó Cap City alakulatát, majd nagy csatában kikapott az Albatrosz együttesétől, amelynek 30 pontos diadallal vágott vissza. A veretlen éllovas X-Debrecen nagy küzdelemben őrizte meg makulátlan mérlegét az Eldorádó otthonában.

TFSE Senior - Cap City Crew 69-57

Ellentétes félidők mérkőzésén szünetben 6 ponttal még a Takács Attila (23/9), Varga Dániel (17) és Pfneiszli Csongor (11/9) kosaraira építő Cap City vezetett. A második félidőben azonban az egységes csapatjátékot bemutató hazaiak Kondor József (18), Buda Gergely (15/3), Bánfalvi István (14/12) és Borda Szabolcs vezérletével átvették az irányítást, s végül 12 ponttal győztek.

Albatrosz - X-Debrecen 53-63

Az első negyed után még 7, de a záró etap előtt is 1 ponttal még a remekül kezdő, s elsősorban Bak T. (22/15), Gulyás Dávid (14/12) és Kiss S. (12) eredményességére alapozó Albatrosz állt jobban, ám a 4. negyedet egyértelműen az X-Debrecen bírta jobban, amely Hegedűs Gergő (21), Papp Mátyás (19), Vámosi Márton (11) és Baranyi Kristóf (8) találataira támaszkodva végül 10 ponttal győzött.

TFSE Senior - Albatrosz 58-62

A mindössze 5 játékossal felálló vendégek a 21-11-re megnyert első negyedüknek, valamint Bak Tamás (20/6), Oláh Dániel (16), Simon Péter (13) és Kiss Sándor (12) kosarainak köszönhetően még gyengén (12/27, 44,44%) büntetőzve is nyerni tudtak a Buda G. (22/12), Pethő Zoltán (11/3) és Borda Sz. (10) eredményességére építő TF Senior otthonában.

Iparterv - Eldorádó KE 57-39

Nevéhez méltó precizitással a két középső negyedet egyaránt 15-5-re nyerve győzte le Szentes Kristóf (16/12) és Cserkuti Áron (11/3) vezérletével az Iparterv a Bakondi János (14)-Rósa László (11/9) kettős vezette Eldorádó csapatát.

Gödi SE - Albatrosz 75-79

Hullámzó, fordulatokban gazdag, izgalmas mérkőzést nyert meg a végjátékban nyújtott pontosabb játékának, no meg Bak T. (23/15), Oláh D. (20), Kiss S. (16/3) és Simon P. (13) ponterősségének köszönhetően az Albatrosz az egységes csapatjátékot nyújtó,  Horváth Csongor (16/6), Párniczky Péter (16), Vadon Tamás (15), valamint Nyíri Csaba és Mályi Bence (11-11) kosaraira alapozó Göd otthonában.

Albatrosz - TFSE Senior 60-90

Úgy látszik, hogy sokat kivett az Albatrosz játékosaiból a 3 nappal korábbi, nehezen kiharcolt gödi siker. Bár a Bak T. (15/3)-Simon P. (14/3)-Oláh D. (13) trió vezetésével a páratlan negyedekben partiban voltak a vendéglátók, ám a páros negyedekben nagy fölényben játszó TF Senior Pethő Z. (26/12), Kondor J. (17/3), Buda G. (17, Bánfalvi István (14/9) és Borda Sz. (11) vezérletével meglepetésre, de teljesen megérdemelten aratott fölényes, kerek 30 pontos győzelmet.

Eldorádó KE - X-Debrecen 55-59

A küzdelmes, végig szoros, kiegyenlített összecsapást a hajrában mutatott nyugodtabb, pontosabb játékának, valamint elsősorban Hegedűs G. (17/6) és Papp M. (11) eredményességének köszönhetően nyerte az X-Debrecen a Bakondi J. (18/6)-Bujdosó Dániel (14/6) duó vezette Eldorádó otthonában.

TFSE Senior - Gödi SE 75-63

A vendég gödi gárda Jakucs Bálint (19/12), Vadon T. (12) és Párniczky P. (9/3) vezérletével az első félidőben még partiban volt a TF Senior együttesével, szünet után azonban már a hazai gárda akarata érvényesült, amely apránként, fokozatosan ellépve ellenfelétől újfent egységes csapatjátékot bemutatva Buda G. (21/3), Kondor J. (19), Bánfalvi I. (12/12), Pethő Z. (11/6) és Fekete Tamás (10/6) találatai révén győzött.