Pongó Marcell újra játszott, de kikapott csapata

A magyar irányító 31 percet kapott ezúttal, Fazekas Máté is pályára lépett, de az Orange Academy szinte végig futott az eredmény után.

A német másodosztály 19. fordulójának nyitómérkőzésén az Orange Academy a Nürnberg otthonába látogatott, és gyakorlatilag végig hátrányban kosarazott. A második félidőben, a harmadik negyed végén volt egál az állás, illetve a mérkőzés végére jöttek vissza a vendégek ellenfelükre, de 86-81-re győzött a Nürnberg, amely így 8-11-gyel áll, míg a weissenhorni alakulat 5-14-gyel a 14. a 16 csapatos bajnokságban, éppen elkerülik az utolsó két, kieső helyet.

Az Ulm fiókcsapatában egymeccses kihagyás után újra pályára lépett Pongó Marcell, aki 31 perc alatt 12 pontot (2/7 dupla, 1/6 tripla, 5/5 büntető), 6 gólpasszt, 2 pattanót, 1 szerzett és 4 eladott labdát, valamint 4 beütött faultot jegyzett, ami 7 VAL-t ért összességében. Fazekas Máté 1:40 alatt semmilyen statisztikai mutatót nem generált.