Rosco Allenék James Farrékat győzték le ezúttal

A Tenerife gyakorlatilag végig irányította a Chalon elleni BL-meccsét - Rosco Allen is hasznosan kosarazott, az ex-fehérvári James Farr majdnem dupla-duplázott.

A Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik fordulóját rendezték ma, az Iberostar Tenerife pedig a James Farr-ral felálló Elan Chalon otthonába látogatott. A címvédő spanyolok lényegében végig irányították a mérkőzést, a harmadik negyedet 10 ponttal nyerték, és 30 perc játék után 18 ponttal vezettek - végül 73-61-re győztek, így 5-1-gyel állnak.

A magyar válogatott Rosco Allen 19 és fél perc alatt 5 pontot (2/3 dupla, 0/2 tripla, 1/2 büntető), 4 pattanót, 1-1 gólpasszt, szerzett és eladott labdát jegyzett, ami 6 VAL-t ért.

A túloldalon a tavaly az Alba Fehérvárt erősítő James Farr volt az egyik legjobb, aki 26 és fél perc alatt 11 pontot, 9 pattanót és 2 blokkot (13 VAL) jegyzett.