Golomán hatékony 10 percet játszott

A magyar válogatott magasembere kevés játékidejét hasznosan töltötte, csapata viszont 22 pontos félidei előnyt adott le, és végül kikapott.

A New Yrok Knicks G-Ligás fiókcsapata, a Westchester Knicks ma hajnalban újfent az Erie BayHawks ellenfele volt.

Bár az első negyed után 17, a félidőben pedig 22 ponttal vezetett a 27 pontos Luke Kornet, a 23 pontos John Jenkins, illetve a tripla-dupla közelében teljesítő Kadeem Allen vezetésével a Westchester, a 47-22-re elbukott harmadik negyed sorsdöntőnek bizonyult, és végül 113-106-ra kikapott a csapat, amely így 5-3-mal áll.

A magyar válogatott magasembere, Golomán György 10 percnyi játékidejében hasznos volt, 5 pontot (1/2 dupla, 1/2 tripla), 6 pattanót, 1-1 gólpasszt, szerzett és eladott labdát, valamint 3 személyi hibát jegyzett.