Ezúttal 50 ponttal verte Kínát a Team USA

Harmadik felkészülési meccsén is simán nyert a Team USA csapata - megint Kínát győzték le Mike Krzyzewskiék, ezúttal 50 ponttal, 107-57 arányban.

Team USA - Kína 107-57

Ezúttal még a Los Angeles-i meccshez képest is simábban győzött az amerikai válogatott, amely az első három negyedet sorrendben 16, 12 és 17 ponttal nyerte, így 45 egységgel állt jobban három felvonást követően - az utolsó negyedben kicsit kiengedtek, így lett a végére a különbség "csak" 50. A kínaiaknál Zhou Qi villantott valamit abból, hogy miért vitte el az idei draft 43. helyén őt a Houston Rockets, ő volt csapata legjobbja (13 pont, 5/9 mezőny, 1/2 tripla, 2-2 pattanó, gólpassz és eladott labda) a mezőnyből kiváló Zhou Peng (11 pont, 5/7 mezőny, 3-3 pattanó és eladott labda), valamint a dobást leszámítva hasznos Guo Ailun mellett (11 pont, 4/10 mezőny, 1/5 tripla, 2/6 büntető, 6 gólpassz, 3 szerzett labda). A túloldalon DeMarcus Cousins tarthatatlan volt, dupla-duplázott (21 pont, 7/8 mezőny, 11 pattanó), Carmelo Anthony volt a második legeredményesebb (20 pont, 4/8 tripla, 5 pattanó), Klay Thompsonnak nem ment a dobás (15 pont, 5/14 mezőny, 4/12 tripla, 5 gólpassz, 3 pattanó), Kevin  Durant pedig most visszafogottabb volt (13 pont).