Golománék kikaptak

A Creighton 11 ponttal bizonyult jobbnak a UCLA-nél, a magyar magasember ezúttal 14 percnyi játéklehetőséget kapott.

Creighton (4-0) - UCLA (3-1) 100-89 (43-38, 57-51)

Jól kezdte a UCLA a meccset, aztán 10-13-as állás után futott egy 14-0-t a meccset szintén hibátlan mérleggel kezdő Creighton. A 15. perc elején még egyenlített a Bruins (30-30), sőt, a 38. perc végén ők vezettek 38-36-ra, a félidőt azonban egy 7-0-s hazai roham zárta (43-38). A fordulás után erre jött még egy 7-0-s szakasz, úgyhogy egy újabb 14-0-t csinált összességében a Creighton (50-38), és innen egy labdabirtoklásra már nem tudott visszajönni egyszer sem a vendég alakulat, végül 11 ponttal győzött a vendéglátó (100-89).

Golomán György ezúttal is kezdett, 14 perc alatt 2 pontot (1/2 dupla), 4 pattanót, 1-1 gólpasszt és eladott labdát, valamint 4 személyi hibát jegyzett.