Krivacsevicsék nyertek, Golománék kikaptak

Krivacsevics Márkóék újabb könnyed győzelmet arattak, Golománék azonban sorozatban másodjára kaptak ki, ezúttal gyenge játékkal.

Duquesne (6-3) - Mississippi Valley State (0-9) 73-49 (34-20, 39-29)

A Duquesne újabb sima győzelmet aratott az eddig idén nyeretlen Mississippi Valley State ellen, már a félidőre 14 pontos előnyük volt, ami a végére 24 pontra nőtt. Krivacsevics Márkó egy percnyi játéklehetőséget kapott, ami alatt a statisztikába nem került a neve mellé semmi.

UCLA (7-3) - Cincinnati (9-2) 63-77 (23-36, 40-41)

Jól kezdett a hazai gárda, Golomán 2+1-ét követően még öt és fél perc után is öt ponttal vezettek (12-7), sőt, még a nyolcadik percben is ennyivel állt jobban a Bruins. Ezt követően azonban jött egy 25-5-ös 10 perc a Cincinnatitől, amikor Steve Alford csapata sem hátul, sem elöl nem tudta felvenni a versenyt ellenfelével, így Olesinski két büntetőjével is 13 pontos hátrányban volt a UCLA a félidőben (23-36). A fordulás után már végig 10-20 pont között mozgott a differencia, a vendéglátók egyáltalán nem tudtak közelebb kerülni a vendégekhez, így végül egészen simán győzött a Bearcats (63-77).

Golomán György kezdőként szerepelt most is, 18 perc alatt 3 pontot (1/2 dupla, 0/1 tripla, 1/2 büntető), 3 pattanót, 1-1 gólpasszt és blokkot, 2 eladott labdát és 4 személyi hibát jegyzett.