Hullámzó mérkőzésen nyert az Olaj Kecskeméten

Utolsó felkészülési mérkőzését játszotta Kecskeméten a KTE és a Szolnoki Olaj KK - a vendégek 66-60 arányban diadalmaskodtak.

Felkészülési mérkőzés
KTE-Duna Aszfalt - Szolnoki Olaj KK 60-66 (12-25, 21-13, 18-8, 9-20)

Részletek később!

A bajnoki címvédő szolnokiak az első negyedben magabiztos előnyre tettek szert (12-25), de ebből egyrészt jócskán leadtak a második felvonás során (33-38), a fordulást követően pedig a Kecskemét védekezésével nem tudtak mit kezdeni, fordított is a KTE (51-46). Azért az utolsó 10 perc során az Olaj megmutatta, hogy volt még benne tartalék - visszavették a vezetést egy, a harmadik negyedhez képest teljesen ellentétes képet mutató játékrész során, és végül 66-60 arányban győztek. Mindkét csapat utolsó felkészülési találkozóját vívta, szombaton kezdenek mindketten a bajnokságban.