Göcsej-kupa: rajt soproni sikerrel

Kis Rába-menti Takarék SKC - Komarno (szlovákiai) 87-73 (18-17, 19-17, 24-20, 26-19)

Göcsej-kupa nemzetközi férfi torna, Zalaegerzeg

Sopron: THOMAS 22/15, Vesztergom 7, Molnár 8, Boldizsár 6/6, Chism 12. Cs: Lakatos 3, KERESZTES 10, Gombás 4, Takács, Ugaros, RUBIN 15/6

A kiegyenlített első negyedben a Sopron csapatában Thomas és Vesztergom vezette soproniakkal a révkomáromiak támadólepattanók utáni kosarakkal tartották a lépést.

Nagy változást hozott a soproniak  játékában a tegnap érkező,s mégis bátor, ponterős játékkal kirukkoló Rubin pályára lépése.

Szünet után már Keresztes is meg-megvillant. A Sopron a harmadik negyed közepétől fokozatosan elhúzott a Szolnokról kölcsönben a szlovákiai csapatban játszó Szabó Péter mellett két amerikai és egy balti kosarast is foglalkoztató ellenfelétől, s végül biztosan nyert.