Golomán sokat és jól játszott, nyert a Westchester

Hosszabbításban győzött az újfent keleti első Westchester - a magyar válogatott magasember 20 percet töltött a parketten, és hatékony támadójátékot mutatott be.

A New York Knicks G-Ligás fiókcsapata, a Westchester Knicks ma hajnalban a Detroit Pistonshoz tartozó Grand Rapids Drive otthonában lépett pályára.

A vendégek 15 ponttal nyerték az első negyedet, és úgy tűnt, hogy a végül 40 pontig jutó John Jenkins vezetésével győznek. A Drive azonban 10 ponttal hozta a negyedik negyedet, így hosszabbításra került a sor. A Westchester nem esett össze, és bár nehezen, de a végül 119-117-re diadalmaskodott, így 14-5-tel újra kelet élére ugrott.

A magyar válogatott magasembere, Golomán György 20 percet töltött a parketten, ami alatt 10 pont (1/4 dupla, 2/2 tripla, 2/2 büntető), 1-1 pattanó és blokk, 2 eladott labda, valamint 5 személyi hiba került a neve mellé.