Háromszori hosszabbítás után kaptak ki Golománék

A Westchester Knicks kis híján győzött a mögötte álló Greensboro otthonában, de végül három túlórában elbukott.

A New York Knicks fiókcsapata ezúttal a Charlotte Hornets G-Ligás csapatához látogatott, ahol három negyeden keresztül nem neki állt a zászló, 13 pontos hátrányt szedett össze, azonban a negyedik negyedben ledolgozták a különbséget. Két hosszabbítás nem hozott döntést (a G-Ligában kétperces ráadások vannak), a harmadikban azonban elfáradt a Knicks és 122-116 arányban alulmaradt. A csapatban hárman (Warney, Allen, Watson) is eljutottak legalább 20 pontig, rajtuk kívül pedig még ketten zártak kétszámjegyű pontterméssel.

A magyar válogatott magasembere, Golomán György sajnos nem volt köztük, 16 perc alatt nem szerzett pontot (0/5 mezőnyből, 0/2 tripla), a mérleg egyik serpenyőjébe 4 lepattanó, 1-1 szerzett labda és blokk került, a másikba 3 eladott labda és 3 beütött fault.

A vereség ellenére egyébként a Knicks továbbra is stabilan a keleti konferencia negyedik helyén áll.