Hazai siker a kecskeméti edzőmeccsen

Sztojan Ivkovics legutóbbi és jelenlegi csapata küzdött meg egymással egy felkészülési találkozó keretein beül Kecskeméten. A hazaiak a most érkező Ivan Vukadinovot is bevetették, a szerb légiós nem is szerepelt rosszul, 8 egységig jutott, közte két triplával. A két gárdán minden bizonnyal most jön  ki az a fajta fáradtság, ami ilyenkor az alapozás harmadik harmada előtt szokott, a formába hozás még csak most következik mind pécsi, mind pedig kecskeméti részről. Mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy a felek borzasztóan dobtak kezdetben, a holtpontról 3 - 2-es vezetés után egy 7 - 0-ás futással a hazaiak tudtak ellépni, ám a középső két játékrészben beleerősítettek a 12 pontos Ciric vezette vendégek. Az utolsó 10 percben viszont összesen 7 egységnyire futotta Szrecsko Szekulovics együttesétől, így megérdemelt és egyértelmű sikert aratott a hazai alakulat. A két csapat nemsoká újra farkasszemet nézhet egymással, október 15-én ugyanis Pécsen már bajnoki mérkőzés keretein beül találkozik a PVSK és a KSE.

T.O.M. Controll Kecskemét KSE - Pécsi VSK-PANNONPOWER 62-50 (18-8, 17-21, 10-14, 17-7)

Felkészülési mérkőzés, Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok

T.O.M. Controll Kecskemét KSE: Kelley 6, Wittmann 10, Radonjic 10/6, Dénes 9/3, Bencze 9. Csere: Csorvási 6, Hegedűs 2, Vukanidov 8/6. Szakmai igazgató: Stojan Ivkovic. Másodedző: Forray Gábor

Pécsi VSK-PANNONPOWER: Vasojevic 9/3, Kovács P. -, Ciric 12, Tóth N. 8, Eilingsfeld 4. Csere: Csabay 7, Dr. Deák -, Luckett 4, Lepsényi -, Bíró O. 5/3, Ignácz 1. Vezetőedző: Srecko Sekulovic. Másodedző: Csirke Ferenc

Fotó: kecskemetse.hu