Később rendezik a Szombathely-NYKK-t

Jövő szombaton 18 órás kezdés helyett csak 19 órakor dobják fel a labdát a Savaria Arénában.

A falcokc.nyugat.hu arról tájékoztatta a nagyérdeműt, hogy a 2013. április 6-án 18 órára kiírt Falco-SZOVA-Trend Optika KC Szombathely – Marso Vagép Nyíregyháza KK alsóházi bajnoki mérkőzést egy órával később, 19 órakor fogják megkezdeni.

A változás a különösen nagy rendőrségi biztosítást igénylő Szombathelyi Haladás – Ferencváros labdarúgó bajnoki mérkőzés időpontjának módosítása végett történt.

Bár a szombathelyi gárda háromhetes kényszerpihenő után fog újra bajnoki mérkőzésen parkettre lépni, Bencze Tamásék nem tétlenkedtek a szünetben. Hétfő este egy zártkapus edzőmeccset játszottak a magyar U20-as válogatottal, amelyen nagyarányú győzelmet arattak (103-52). A fiatalok az első negyedben még tartották magukat, ám a második tíz perctől fogva Kálmán László vezetésével ellépett a vendéglátó együttes és bár az olykor remek akciókat bemutató válogatott játékosok nagy elánnal küzdöttek, nem tudták megszorongatni a hazaiakat. Bognár Kristóf és Simon Kristóf – akik egyébként a szombathelyieket erősítik a bajnokságban – válogatott mezt öltöttek magukra és valószínűleg Váradi Benedekre és Perl Zoltánra is számított volna Váradi Attila szövetségi edző, ha nem hiányzott volna sérülés miatt Harazin Tamás. Jó hír viszont a szombathelyi szimpatizánsoknak, hogy Braniszlav Jancsikin hosszú sérülése után visszatért és hasznos, jó játékkal (10/3) mutatkozott be.

Forrás, fotó: falcokc.nyugat.hu