Könnyedén nyert az Atom

altVégig vezetve győzött az Atomerőmű SE együttese a Pécsi VSK-Pannonpower ellen a pénteki edzőmérkőzésen. A paksiaknál még egyelőre hiányzott az amerikai Lee Nailon, aki előreláthatólag a holnapi napon érkezik meg az Atomerőmű csapatához.

A PVSK-ban már nem lépett pályára az amerikai Kyle Luckett, akitől megvált a klub vezetősége.

A pécsiek elleni összecsapáson a PVSK egykori játékosa és trénere, Völgyi Péter elsősorban azoknak adott játéklehetőséget, akikre a keddi EuroChallenge összecsapáson is számít majd.

A mérkőzésen egyébként 45 percet játszott, a 4x10 perces negyedek után a két együttes U23-as csapata is játszott egymással egy 5 perces játékrészt, így alakult ki a 94-70-es végeredmény.

Atomerőmű SE - Pécsi VSK-PannonPower 94-70 (25-20, 18-14, 20-13, 22-20, 9-3)

Atomerőmű: Williams (15/3), Wilson (18/6), Vojvoda (5/3), Kámán (14/3),Tóth Á. (6). Csere: Morgen (20), Körtélyesi (4), Kovács Ák. (2), Kovács Ád. (4), Kerpel-Fronius (6/6). Vezetőedző: Völgyi Péter

PVSK: Vaszojevics (14/3), Kovács P. (2), Csirics (8), Tóth N. (13/3), Eilingsfeld (1203). Csere: Csabay (2), Dr. Deák (8/6), Lepsényi (3/3), Bíró O. (-), Ignácz (-). Vezetőedző: Szrecsko Szekulovics