Shepard és Edwards is játékkal búcsúzott a nyári ligától

Ma hajnalban befejezte szereplését a Las Vegas-i nyári ligás tornán az Atlanta Hawks és a Toronto Raptors is - Winston Shepard és Justin Edwards is játéklehetőséget kapott.

Ma hajnalban rendezték a tegnap és tegnapelőtt kiesett csapatok "vígaszágát" a Las Vegas-i nyári ligás tornán, itt léptek pályára az eddig búcsúzó együttesek utoljára az idei Summer League folyamán.

Az Atlanta Hawks 92-86-ra legyőzte a Houston Rocketset, Winston Shepard pedig 17 perc alatt 4 pontot (2/3 dupla) 4 pattanót, 2 gólpasszt, 1-1 blokkot és eladott labdát, valamint 3 faultot jegyzett a győztesnél. Az előző idényben szintén Székesfehérváron játszó Justin Edwards szintén 17 percet kapott, ő 3 pontot szórt (0/1 dupla, 1/4 tripla), volt 2-2 pattanója, blokkja és eladott labdája, 1 gólpassza, illetve 2 személyi hibája - a Toronto Raptors 78-75-ös vereséget szenvedett a Cleveland Cavalierstől.

Trey McKinney-Jonesék (Miami Heat) és Rosco Allenék (Boston Celtics) ma folytatják a negyeddöntőkben.