Vereség az utolsó csoportmeccsen is

Utolsó csoportmeccsén is vereséget szenvedett a magyar univerisde válogatott. Ezúttal Korea bizonyult jobbnak a mieinknél, mindössze négy ponttal. Az első három negyedet elrontotta csapatunk, amely 14 pontos hátrányban futott neki az utolsó negyednek. Itt azonban feltámadtunk, és remek hajrát mutattunk be Morgen vezérletével. Azonban ez is kevésnek bizonyult, így sajnos győzelem nélkül záruk a csoportkört.

Csapatunk legjobbja ismét Morgen Ferdinánd volt, aki 22 pontot - közte öt triplát - szerzett, valamint lekapott 17 lepattanót, kiosztott 3 sapkát, és két gólpassza is volt a mérkőzésen.

Legközelebb szombaton lép pályára a csapat, a C csoport 5. helyezettje ellen kezdünk a 17-24. helyért folyó küzdelemben

Magyarország - Dél-Korea 73:77

(17:23, 14:19, 16:19, 26:16)

Magyarország: Kovács Á. 6, Mohácsi -, Supola 4, MORGEN 22/15, Somogyi 7. Csere: Vas 7, Helmeczi 4, Kinter -, SZABÓ P. 12, Ugaros -, KOVÁCS P. 11/3.

Dél-Korea legjobb dobói: Jang 21, Lee 20/15.