Őrzi veretlenségét a Hajós Alfréd DSE és az Old Flash

Nem botlottak az éllovasok a Budapest-bajnokság A-csoportjában, továbbra is veretlenül áll a Hajós Alfréd DSE és az Old Flash, s e két együttes ellépett a mezőnytől

A félidőben még 1 pontos hátrányban lévő NET 54 remek, 26-15-re megnyert záró negyede, valamint a sziporkázó Reizer Ferenc (31 pont)-Tuza Zsigmond (28) kettős tagjai, és Ruppert Tamás (14, valamint Balogh Csaba (11) eredményessége révén 86-74-re legyőzte a Lakos Tamás (13), Pék Ferenc (12/6), Bárány Csaba (11/3) Kerek Krisztián (10/6) és Décsei Gergely (10/3) vezette VárosMajort.

Az első félidőben még Koncsag Csaba (18/12), Cseh István (13) és Máté Ádám (10/3) vezérletével jól tartotta magát az MVSE a Hajós Alfréd DSE otthonában, de a 3. negyedben "hengerelt" (33-11) a Pénzes Norbert (39/9), Tomkó Levente (22), Vághy Balázs (22) trió által "húzott" vendéglátó, amely végül fölényes, 96-61-es győzelmet aratott.

Küzdelmes, végig kiélezett, szoros meccsen tudott nyerni a remek dobóformát kifogó  Árva Mátyás (31/12), valamint Fáth Ákos (15/12) vezérletével a Centi Eötvös 65-59-re a Lukácsi László (22/9), Kazsimér Ádám (12) és Kovács Zoltán (11/9) vezette BC Csepel otthonában.
Dobólista:

Az egyedüliként 10 pont fölé jutó Fricska Ádám (12) önmagában, s még Valuska László (8/3) segítségével sem tudta megfricskázni a BEAC-Kobak otthonában végig vezető Old Flash csapatát, amely Jász Levente (22/9), Jász Gábor (11), Bogár Balázs (9/3) és Horváth Dávid (9) vezetésével 63-43-ra győzött.

A 17-6-ra megnyert első negyeddel alapot teremtett a biztos, 60-45-ös  győzelemhez a Markó Péter (14/9) és Helik Miklós (11) vezette Meteor a mindössze 6 játékossal felálló Eldorádó ellen, amelyből Sütő Krisztián 14, Rósa László pedig 9/3 ponttal zárt.

A Saskacsák Lukács Gergő (17/3), Széles István (14/6),  Ambrus Mátyás (13), Lovró József 11 és Kelemen Balázs (10) eredményessége révén a 30-9-re megnyert első negyedével gyorsan döntött a Lakits György (10) és Sótonyi Péter (9/3) vezette Kerék SC otthonában, s végül 87-51-re nyert.