Idén speciális magyar All-Star Gála lesz
Február 3-án különleges All-Star meccset rendez az MKOSZ - áll a szövetség sajtóközleményében:
Az elmúlt években megszokott gáláktól eltérően idén igazán rendhagyó gálamérkőzést rendez a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége február 3-án Székesfehérváron. Az esemény célja a magyar utánpótlás szerepének hangsúlyozása, amely a magyar kosárlabda megújításának nélkülözhetetlen alapeleme, és amelynek megerősítése az MKOSZ stratégiai fontosságú célkitűzése.
A Vodafone Sportcentrumban ingyenes belépés és egész napos program vár az érdeklődőkre, hiszen délelőtt a városban zajló U16-os Utánpótlás Nemzetközi Torna helyosztóit rendezik a csarnokban, délután pedig az MKOSZ rendezvénye következik, amelynek főmeccsén – a fiú U18-as bajnokság Kelet-Nyugat összecsapásán – a magyar utánpótlás korosztályos legjobbjai lépnek pályára.
Részletes program:
Helyszín: Vodafone Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár, Gáz u. 19.)
Időpont: 2013. február 3. (vasárnap)
15.30-16.45 Nyílt edzés sztárokkal, páros dobóverseny (egy felnőtt és egy gyerek) selejtező
17.00 All-Star Junior mérkőzés
Az első negyed szünetében sztárok dobóversenye, félidőben fellép a Face Team.
A szünetekben dobóversenyek, a mérkőzést követően zsákoló verseny.
Várunk mindenkit február 3-án Székesfehérváron a Vodafone Sportcentrumban!
A belépés ingyenes!
U18 ALL-STAR játékoskeretek
2013 Székesfehérvár
Játékoskeret – Nyugat:
Név: Egyesület: Poszt:
Váradi Benedek SZOVA – Trend Optika KC 1-3
Perl Zoltán SZOVA – Trend Optika KC 2-1
Bognár Kristóf SZOVA – Trend Optika KC 3-4
Hódi Patrik SZOVA – Trend Optika KC 3-2
Simon Kristóf SZOVA – Trend Optika KC 1-2
Bazsó Brúnó SZOVA – Trend Optika KC 3-2
Papp Péter Kaposvári Kosárlabda Klub 2-3
Benke Szilárd Kaposvári Kosárlabda Klub 3-4
Koncz Péter Alba Regia Sport Club 1-2
Rátvai Tamás Soproni Sportiskola Egyesület 3-2
Golomán György Körmendi Törpördögök 4-3
Pungor Szabolcs Körmendi Törpördögök 3-4
Tartalékok:
Sinkovits Dániel SZOVA – Trend Optika KC 1-2
Ruják Bence Körmendi Törpördögök 1-2
Bán Tibor SZOVA – Trend Optika KC 2-3
Filipovic Marko Kaposvári Kosárlabda Klub 2-3
Szekeres Ábel Soproni Sportiskola Egyesület 1-2
Edző: Váradi Attila
Játékoskeret – Kelet:
Név: Egyedület: Poszt:
Brenner Krisztián Átigazolás alatt 4
Fülöp Botond Elite Basket 3-4
Jakab Péter Kecskemét 3
Lőrincz Dominik DEAC 3
Nagy Benedek DEAC 1-2
Nagy Botond DEAC 1
Nagy Levente Vasas 3-4
Reizer Roland DEAC 5
Révész Ádám Szeged 5
Tóth Zoltán Szolnoki Olaj KK 1
Varga Márton Nyíregyháza KK 5
Velkey János Vasas 1-2
Edző: Dr. Nagy Ágoston
Fotó: kosarsport.hu