42 ponttal ütötte ki a Fenerbahcét a Barcelona

Hanga Ádámék parádés játékkal gáláztak az Euroligában.

FC Barcelona - Fenerbahce Beko Istanbul 97-55

Sorozatban hatodik győzelmét húzta be az Euroligában a Barcelona, méghozzá úgy. hogy valósággal kiütötte a szebb sorsra érdemes Fenerbahcét. A katalánok ezúttal esélyt sem adtak a török sztárcsapatnak, már az első negyedben tíz pont feletti előnyt építettek ki, a nagyszünetben pedig 51-29-re vezettek, nem lehetett kérdés - 8-9 után futott egy 18-2-t a gárda, onnantól végig dominálni tudott. Nikola Mirotic alig 19 perc alatt hozott egy 16 pontos, 8 lepattanós estét, Rolands Smitsh 20 egységet szórt, Kyle Kuric pedig lubickolt, 25 pontig és 7/8 tripláig jutott - Higgins és Abrines 11-12 pontos teljesítményei már szinte szóra sem érdemesek. Érdekesség, hogy ez lett a Fener történetének második legnagyobb arányú veresége és a 25 eladott labda is negatív klubcsúcs náluk ebben a sorozatban. A Barca 7-1-gyel továbbra is vezeti az Euroligát, míg a törökök 4-4-gyel állnak.

Hanga Ádám csereként beszállva 14 percet játszott, 2 pont, 2 lepattanó, 2 gólpassz és 2 labdaszerzés került a neve mellé.