Hangáék második helyen zárták az alapszakaszt

A spanyol élvonal utolsó fordulójában a magyar játékos vezetésével nyert idegenben a Barcelona az Obradoiro otthonában.

Ugyan az első negyed után még vezetett Rosco Allen egykori csapata a spanyol ACB Liga alapszakaszának utolsó, 34. fordulójában, sőt, félidőben is eggyel jobban állt a hazai gárda, a fordulás után Hanga és a 15 pontos, 8 gólpasszos Heurtel remeklésével összességében simán győzött (68-83) a Barca, s mivel kikapott a Baskonia Valenciában, így második helyen zárta az alapszakaszt és egészen a döntőig pályaelőnye lehet a rájátszásban.

A magyar játékos kezdőként 27 perc alatt 17 pontjával az egész mezőny legjobb dobója volt (6/9 mezőnyből, 2/4 triplából, 3/4 büntetőből), volt továbbá 4 lepattanója, 1 gólpassza, 1 szerzett labdája, 1 blokkja és 2 kiharcolt faultja egyetlen eladott labda mellett.