Perl 9 pontot szerzett, ennyivel nyert a Treviso

Perl Zoltán ezúttal 9 pontig jutott a Treviso színeiben, csapata újra nyert, ezúttal Veronában.

Serie A2, Kelet, alapszakasz, 28. forduló
Tenezis Verona (15-13) - De' Longhi Treviso (20-8) 48-57 (16-13, 9-18, 10-13, 13-13)

Az első negyedben nagyjából fej-fej mellett haladtak a felek, de a hazaiak Peric vezetésével előnyben zárták az első 10 percet (16-13), a második felvonásban azonban fordult a kocka - Moretti vezetésével egyrészt fordítottak a vendégek, másrészt 10 pont fölött előnybe kerültek (20-31). A félidő végét jobban zárta a Verona (25-31), de a fordulás után is a vendégek játszottak valamivel jobban - borzasztóan kevés pont esett a találkozón, de Perl és Ancellotti kosaraival megint megvolt a Treviso 10 pontos előnye (32-42), amiből 9 megmaradt az utolsó negyedre. A legnagyobb differencia 14 pont volt a találkozón (39-53), amiből 8 pontra még visszajött a Verona, de ennél közelebb már nem, végül 57-48-ra győztek Perlék.