Perl ezúttal 25 másodpercet kapott

A pocsék formában lévő Estudiantes pedig simán kikapott Andorrán és egyre nehezebb helyzetben van.

ACB Liga, alapszakasz, 14. forduló

MoraBanc Andorra (6-8) – Movistar Estudiantes (3-10) 96-82

Az Estudiantes közvetlen riválishoz látogatott az Andorra személyében, de az utolsó nyolc meccséből immár hetet elveszítő madridiak számára gyorsan elillant a győzelem lehetősége. A vendégek ugyanis egyetlen másodpercig sem vezettek a találkozón, a jól kezdő andorraiak a második negyedben már 15 ponttal (47-32) vezettek, és a nagyszünet után is már inkább a 20, mintsem a 10 pont közelében járt a különbség. Az ezúttal is remeklő Brizuela vezetésével aztán még felzárkózott egyszer 7 pontra az Estudiantes (78-71), de a hazaiak néhány kosárral gyorsan lehűtötték a kedélyeket.

Két meccs teljes padoztatás után Perl Zoltán ezúttal az első negyed végén pályára kerülhetett egy védekezés erejéig, ami alatt beütött egy taktikai faultot.

Az Andorra legjobb dobói: Jelinek 24/15, Ennis 14/3, Upshaw 12, Sztevics 11, Walker 10/6
Az Estudiantes legjobb dobói: Brizuela 18/6, Caner-Medley 13/3, Clavell 12/6, Cook 11/9