Győztek Lóránt Péterék!

A Lagun Aro GBC tegnap este ismét edzőmérkőzést játszott, az ellenfél a másodosztályába frissen feljutó Knet & Éniac Clavijo gárdája volt. Peti 10 pontig jutott a találkozón, csereként lépett pályára, sok lehetőséget kapott.

A Lagun Aro az elején hátrányba került, de a 3. negyedben Sito Alonzo fiai vissza tudtak kapaszkodni és a maguk javára fordították a meccset. Az első negyed után 24:22-re vezettek a hazaiak, ekkor még csak Baron emelkedett ki a vendégek közül. A folytatásban is tartotta előnyét a Clavijo, 40:36 volt a félidei eredmény. A 3. etapban aztán a Baron, Panko és Vidal vezette Lagun Aro 11 ponttal múlta felül a vendéglátókat, átvették a vezetést. Még próbált a Clavijo egy utolsó rohamot vezetni, de fordítani már nem tudtak, így Lóriék örülhettek a végén.

Knet & Éniac Clavijo 77 : 79 Lagun Aro GBC  (24:22, 16:14, 18:27, 19:16)

Knet & Éniac Clavijo:

Bonds 10, Arévalo 8, Lawal 8, Witt 7, Herrero 13

Cserék: Mediano 5, Chubrevich 8, Ruiz de Galarreta 8, C. García 0, Q. Suárez 11

Lagun Aro GBC:

Salgado 5, Baron 17, Vidal 13, Panko 15, Doblas 7

Cserék:  Lóránt 10, Papamakarios 4, Raulinhho Neto 4, Lasa 0, Olaizola 4, Motos 0

Lóránt Péter elmondása szerint nem mozogtak túl frissen, ennek ellenére jó mérkőzés volt.

Holnap egy kemény ellenféllel, a Pau Orthez vendégeként lépnek parkettre ismét.