Sima győzelemmel ünnepelte a Barca Hanga Ádám 200. spanyol bajnokiját

Már az első 10 perc után 19 ponttal vezettek a katalánok, kétség sem fért magabiztos győzelmükhöz az Andorra ellen.

A spanyol bajnokság alapszakaszának 31. fordulóját rendezik a hétvégén - az FC Barcelona Lassa ma este a PO-ért küzdő, jelenleg a "vonal" fölött álló MoraBanc Andorrát fogadta.

A találkozó nem sok izgalmat tartogatott magában, miután a nyitó 10 percet 31-12-re nyerték a katalánok - a fordulás után a harmadik negyedet is 25-16-ra hozták, tükörsimán győztek végül 94-70-re. A Barca így jelenleg 22-9-cel a Real Madrid mögött a második pozíciót foglalja el a tabellán - a forduló előtt a gránátvörös-kékekkel azonos mérleggel álló Baskonia holnap játszik.

A 200. spanyol élvonalbeli bajnokiján pályára lépő Hanga Ádám ezúttal 15 és fél percnyi játéklehetőséget kapott, amely alatt 8 pontig (1/3 dupla, 2/3 tripla), 1-1 gólpasszig és szerzett labdáig, illetve 3 beütött faultig jutott, ez pedig 4 VAL-nak felelt meg.